Pomôžme ukrajinským vojakom brániť slobodu – tablety na čistenie vody

Ľuďom Ukrajiny pomáhame od začiatku vojny. A skutočne platí, že pomáhame aj sami sebe, lebo ukrajinské vojačky a ukrajinskí vojaci bránia aj našu slobodu.

Turnikety, hemostatiká, generátory, ohrievače prstov, nosidlá, energetické tyčinky, spacáky, … pre ukrajinských vojakov 👇

Pomoc vojakom

Potreby a logistiku priamo s vojenskými jednotkami zabezpečuje dobrovoľníčka Tatiana z partnerskej organizácie Ludi voli (Centrum ľudí dobrej vôle) z ukrajinského Rivne.

Tatianin dôvod na úsmev z marca 👇

Čo pomôže najviac? Na to neexistuje odpoveď

Našim hlavným zameraním je zastavenie krvácania vďaka zdravotníckemu materiálu – najmä končatinové turniketyhemostatické gázy, ale aj špeciálne junkčné turnikety. Ako vieme, veľmi potrebná je munícia. Zvlášť s blížiacim sa letom sú však dôležité aj tablety na čistenie vody.

Fungovanie v zákopoch a ich zázemí je tak či tak veľmi náročné, ale bez dostatku pitnej vody v teplom počasí to musí byť neznesiteľné. Uľahčime fungovanie statočným Ukrajinkám a Ukrajincom!

Pridáte sa k pomoci? Garantujeme vám, že 100% vášho daru pomôže!

Za 1600 € zabezpečíme úpravu 10 000 litrov vody = 1 liter pitnej vody vyjde v prepočte na 16 centov. Ak máte tú možnosť, pomôžte ľubovoľným darom na číslo účtu SK17 8330 0000 0020 0017 5774 s VS 2404 alebo cez výzvu na Donio

Follow by Email