Darujte 2% z vašich daní a 100% pomôže ľuďom Ukrajiny

Od začiatku vojny pomáhame ľuďom Ukrajiny v Prievidzi a okolí a aj priamo na Ukrajine. V našom regióne sme zabezpečili ubytovanie pre viac ako 300 ľudí a každý týždeň vydávame potraviny a hygienu desiatkam rodín.

Opakovane dodávame na Ukrajinu veľmi potrebný zdravotnícky materiál a ďalšiu humanitárnu pomoc, aktuálne je to napríklad už spolu 68 generátorov – elektrocentrál, ktoré pomáhajú prekonať zimu a tmu. V Ukrajine pomáhame predovšetkým na miestach bojov v prvej línii, ale aj na miestach, ktoré boli oslobodené.

Naša spoločná pomoc presiahla hodnotu 200 000 €. A pokračujeme … pomoc ľuďom Ukrajiny považujeme za veľmi dôležitú – Ukrajinky a Ukrajinci bojujú a trpia aj za našu slobodu!

Pomáhajte spolu s nami: darujte 2% z dane občianskemu združeniu Berkat a 100% z nich pomôže ľuďom Ukrajiny! Naše údaje:
• Obchodné meno (názov): Berkat Slovensko, o.z.
• IČO: 42152445

Potrebné dokumenty: vyhlásenie – zamestnanci | všetky tlačivá na Rozhodni.sk | vyhlásenie pre zamestnancov online (rozhodni.sk)

Vďaka vášmu daru zabezpečíme humanitárnu pomoc na Ukrajinu, zvlášť zdravotnícky materiál, ktorý zachraňuje životy. Napríklad jeden turniket stojí 15 €, hemostatický obväz 10 € či hrudná chlopňa s ventilom 45 €. Ako pomáha zdravotnícky materiál na Ukrajine?

Nakoľko sme dobrovoľníčky a dobrovoľníci, garantujeme vám, že 100% vášho daru priamo pomáha. Ďakujeme za vašu dôveru! A budeme vďační, pokiaľ túto informáciu zazdieľate s vašou rodinou a známymi.

Ako sme spoločne pomohli uplynulý rok?

Ľudí v Ukrajine potešilo viac ako 150 krabičiek radosti„Dnes to bolo opäť potrebné“ (výdaj materiálnej pomoci ľuďom z Ukrajiny v Prievidzi a okolí)Nosidlá, úprava vody, lekárničky, proti zime, … dodané na UkrajinuPrvý tábor pre 36 ukrajinských detí zosnulých alebo nezvestných rodičov zrealizovaný!Plné auto pomoci do Rivne – pre oslobodené územia, aj do prvej línieŠkrtidlá v hodnote viac ako 20 000 € zachraňujú životy na UkrajineFollow by Email